Jump to content
Gdyńska Piwnica

Nowości

 • NOWY SERWER DD2!

  Zapraszamy wszystkich na nowy serwer CS:GO DD2! IP: 145.239.237.107:27130

  EzZi Wejdź !

EzZi

Właściciel

Everything posted by EzZi

 1. EzZi

  Dziękujemy!

  Z radością informujemy za nasza sieć małymi kroczkami pnie się w górę! Dobrze wiemy, że to dzięki Wam możemy spełniać nasze marzenia! Z tego powodu chcemy Was nagrodzić i poinformować, że od jutra nasz serwer zostanie postawiony na nowym hostingu, który jest stabilniejszy! Od jutra nowe IP DD2: 145.239.237.107:27130 Wejdź jutro na premierę serwera o godzinie 14! Gracze z serwera AWP nie martwcie się dla Was niedługo też pojawi się coś ciekawego! A teraz to na co czekaliście... Już od 17.02.2019 na serwerze DD2 odbędzie się EVENT, który będzie trwał od 17.02.2019 do 22.02.2019. Możecie zgarnąć DOŻYWOTNIEGO VIP’a oraz 2 Tygodniowe VIPy. Jak wziąć udział? Po prostu wejdź i graj! Aby zdobyć VIP’a 2 Tygodniowego musisz zdobyć 4000PKT i zgłosić to w odpowiednim dziale! Dożywotni VIP będzie ogłoszony dnia 22.02.2019 aby go zdobyć musisz być w TOP3 aktywnych graczy! Do zobaczenia o godzinie 14! Zróbmy wielkie BOOM. Pozdrawiamy Administracja Gdyńskiej-Piwnicy!
 2. Twój nick: Steam_ID: Serwer: Zdjęcia:
 3. EzZi

  Promocje VIP

  Promocje VIP: W tym dziale będą pojawiały się promocje na VIPA. Śledźcie nasze forum bo czasem będą oferty nie z tej ziemi! Zachęcamy do sprawdzenia na dzień dzisiejszy oferty VIP: https://gdynska-piwnica.pl/index.php?/topic/35-cennik-vip/&tab=comments#comment-113 Cennik jest jednakowy dla wszystkich serwerów CS:GO - Gdyńskiej Piwnicy.
 4. EzZi

  Promocje VIP

  Już teraz możecie kupić VIPA w niskiej cenie! Od 04.02.2019 VIP 1 miesiąc już od 8 zł! Śpiesz się! SMS od [11,07 zł]! PSC/PayPal od [8,75 zł]! Przelew Bankowy od [8 zł]!
 5. EzZi

  Co posiada VIP?

  Co posiada VIP? Zastanawialiście się co posiada VIP? Poniżej opis co takiego ma Vip i dlaczego warto go mieć! VIP: TAG[VIP] przy nicku/tabeli Wyróżniający się kolor na chacie Zarezerwowany slot na serwerze Co rundę 100% cevlar Nielimitowane skiny do broni 2x exp Jeśli nie jesteś pewny czy chcesz zakupić VIPA wpisz na serwerze !freevip a otrzymasz testowego VIPA na 1dzień. Przetestuj go już teraz! (Aby mieć tag [VIP] na serwerze trzeba wyjść i wejść na serwer) Cennik: https://gdynska-piwnica.pl/index.php?/topic/35-cennik-vip/&tab=comments#comment-113
 6. EzZi

  No witam

  Witamy z powrotem! Mamy Mojżesza Ezechiela już na Gdyńskiej wow 😄
 7. Nick Cheatera : STEAM_ID Cheatera : Data i Godzina : Mapa: Serwer: Opis sytuacji : Dowody :
 8. 1. Nick: 2. Twoje unikalne ID: 3. Godzina: 4. Powód: 5. Wyjaśnienie: 6. Admin banujący:
 9. Temat w którym wypisywane będą wszelkie zmiany które odbędą się na serwerze DD2: post wraz ze zmianami będzie edytowany 30.01.2019: Dodanie do puli map (DD2, DD2_OLD) Nowy system rang Nowe przyznawanie punktów Nowe funkcje VIP Wydłużenie rozgrzewki Dodanie wiele ciekawych pluginów
 10. Podsyłam Ci grę którą stworzyłem wraz z kolegami. Na pewno nie zachwycisz się nią ale dla mnie to już osiągniecie Link: https://www17.zippyshare.com/v/XthnzeEL/file.html 🙂
 11. Podanie zaakceptowane. Napisz wiadomość prywatną.
 12. Podanie zaakceptowane. Napisz wiadomość prywatną.
 13. Powiedział bym, że dużą rodzinką 😉 Witaj ponownie!
 14. EzZi

  Witam

  Witaj! Czekolada na 4Maps
 15. EzZi

  Świeżak

  Witaj ponownie GT ❤️
 16. No witaj po przerwie! 🙂 Miło Ciebie znowu widzieć 😈
 17. EzZi

  SIEMA!

  Witam gracza! 🙂
 18. Witaj! Miło Ciebie widzieć romantyku 🙂
 19. EzZi

  Cześć :3

  Cześć! Jak będziesz potrzebował pomocy co do Technika Informatyka pisz śmiało 😉 Widzimy się na serwerze!
 20. Wymagania: Minimalny wiek: 16 Niekaralność na serwerze Aktywność na serwerze Minimalnie 5 postów na forum i staż tygodniowy na forum Brak ostrzeżeń Mikrofon Dobrze napisane podanie! Podstawowa znajomość języka angielskiego Obowiązkowa co 2 miesięczna składka w wysokości 10zł Znajomość regulaminu serwera: Znajomość regulaminu admina: Wzór: Imię: Wiek: STEAM_ID: Staż na serwerze: Ogólne doświadczenie w byciu adminem: Dlaczego chcesz tę posadę: Oświadczasz znajomość regulaminów:
 21. Wymagania: Minimalny wiek: 16 Niekaralność na serwerze Aktywność na serwerze Minimalnie 5 postów na forum i staż tygodniowy na forum Brak ostrzeżeń Mikrofon Dobrze napisane podanie! Podstawowa znajomość języka angielskiego Obowiązkowa co 2 miesięczna składka w wysokości 10zł Znajomość regulaminu serwera: Znajomość regulaminu admina: Wzór: Imię: Wiek: STEAM_ID: Staż na serwerze: Ogólne doświadczenie w byciu adminem: Dlaczego chcesz tę posadę: Oświadczasz znajomość regulaminów:
×