Jump to content
Gdyńska Piwnica

Nowości

 • NOWY SERWER DD2!

  Zapraszamy wszystkich na nowy serwer CS:GO DD2! IP: 145.239.237.107:27130

  EzZi Wejdź !
 • NOWY SERWER AWP!

  Zapraszamy wszystkich na nowy serwer CS:GO AWP! IP: 145.239.237.109:27225

  EzZi Wejdź !

MówMiOjcze

Moderator

Everything posted by MówMiOjcze

 1. Na szczęście zaliczam się do osób lubiących BASS, słyszałem piosenkę poprzednika nie raz :) ocenka 9/10 Oto moja propozycja nutki ?
 2. A więc jak w temacie ? moją propozycją jest dodanie rang na forum ? pojawią się odpowiedzi pod tematem typu "Po co wprowadzać rangi z cs na forum?", a więc odpowiadam że dla urozmaicenia. Wyglądało by to tak : Unrank - od 0 do 10 postów Silver 1 - od 10 do 20 postów Silver 2 - od 20 do 40 postów itp itd ? Myślę że jest to fajne urozmaicenie. Dodatkowo dodał bym Rangę "Kobieta" oraz "Zasłużony" do legendy ?
 3. Temat zamykam z powodu zerowej aktywności ?
 4. Panowie coś nie chętnie się wypowiadacie w tym temacie ? chciałbym kontynuować temat ? Najlepiej podłączyć do pc lub telefonu dobre słuchawki ?
 5. Piosenki Tymka są naprawdę dobre ? 10/10 Ja również wstawię Tymka ?
 6. Czas się przywitać bo mam zamiar zostać z wami trochę dłużej ? Nazywam się Damian, mam 21 i mieszkam w Katowicach ? W cs gram od 2006 roku a w csgo od 2013 r Posiadałem 4 konta w csgo ( pierwsze poszło na sell, na drugim widnieje do tego momentu blokada Vac a trzecie i czwarte jest w ciągłym użytku ) dla ludzi chcących się doczepiać do mojej blokady ? przez ok.2 tyg posiadałem skrypty na bh ( stara akcja, ludzie uczą się na błędach ) Dużo pracuję z powodu że moja rodzina za 6 miesięcy się powiększy i trzeba wyprowadzić się do większego mieszkania ? 1 praca - oklejanie samochodów ( reklamy itp.) 2 praca - dostawca jedzenia jako 3 kierowca ( zawsze pod tel ) A dodaktowo w wolnym czasie kończę remont mieszkania Do zobaczenia na serwerach ( zazwyczaj będzie to awp ? ) Pozdrawiam Damian
 7. Nie mój gust ? ale na takie mocne 5 zasługuje ? Jeden osiem L ( to zawsze był rozpierdo* ) ?
 8. Piosenka dobra ? gdyby ocenić ją w skali od 1 do 10 to moim zdaniem zasługuje na 7 ?
×