Jump to content
Gdyńska Piwnica

Nowości

• NOWY SERWER DD2!

Zapraszamy wszystkich na nowy serwer CS:GO DD2! IP: 145.239.237.107:27130

EzZi Wejdź !
Sign in to follow this  
Papa Emeritus Zero

Dobre gry na Steam

Recommended Posts

Poszukuje jakiegoś nowego objawienia. 

Powiem wam że nie poszukuję na pewno gier z umarlego już gatunku (I dobrze) RTS.

Ostatnio zachwycił mnie DOOM. Czemu? Za zajebiste wybijanie całych hord zlodupcow. Ale z nowym poczuciem dynamiki pokroju painkillera. Ale jeszcze bardziej. Oldschool rozgrywki typu quake 3 arena czy Unreal. 

Wolfenstein Old Blood lub New Order też mnie chwycił. Jedna z niewielu produkcji ktore ukończyłem.

Uwielbiam coop. Dying Light czy seria Borderlands to mistrzostwo. Nie ma to jak ogrywać tytuł z ziomalem po nocach. 

Teraz ogrywam Rise of the Tomb Raider. No mistrzostwo jak dla mnie, zwłaszcza że to piekielnie dobry port z konsoli na PC co sprawia że na steamlink przed 50calowym TV na wygodnej kanapie z dźwiękiem dolbysurround 5.1 gra się zajebiscie dobrze. Na tyle dobrze że na ogarnie czeka już kontynuacja Shadow of Tomb Raider.

Poszukuje czegoś nawet niekoniecznie nowego. Ale coś co was zachwyciło. Czekam na propozycje. 

Kto ma mnie w znajomych na Steam sprawdźcie czy już takiego tytułu nie mam już w kolekcji. Wtedy będzie mi jeszcze łatwiej sprawdzić czy propozycja jest warta uwagi. 

Dzięki.

Sam jestem ostatnio wciągnięty w grę Hearts of iron IV. Gra strategiczna o drugiej wojnie światowej, która ma wiele modyfikacji i na dodatek swój warsztat, gdzie ludzie robią naprawdę dobre mody. Mógłbym wymieniać godzinami gry strategiczne gdzie można pobawić się ze znajomymi, bo sama seria gier Sid Meier`s wymaga trochę więcej uwagi :)

Mogę również polecić grę Rainbow six: siege. Wiele możliwości i naprawdę dobra zabawa. 

Jeśli chodzi o grę Dead by daylight to jestem naprawdę szczerze pozytywnie zaskoczony co do samej gry. Myślałem, że ta gra znudzi mi się po kilku godzinach, ale na innym koncie mam przegrane około 100 godzin.

Mogę ciągnąć temat w nieskończoność, bo moja biblioteka jest naprawdę bogata i mogę jeszcze parę tytułów polecić, ale to już w prywatnych wiadomościach ;)

Pozdrawiam Czeko