Jump to content
Gdyńska Piwnica

Nowości

• NOWY SERWER DD2!

Zapraszamy wszystkich na nowy serwer CS:GO DD2! IP: 145.239.237.107:27130

EzZi Wejdź !
  • NOWY SERWER AWP!

Zapraszamy wszystkich na nowy serwer CS:GO AWP! IP: 145.239.237.109:27225

EzZi Wejdź !
Sign in to follow this  
puciek

problem z polaczeniem

Recommended Posts

Witajcie ;)

Mam problem dot. polaczenia sie z jakimkolwiek serwerem w cs:go (swoja droga wogole jakimkolwiek serwerem), problem pojawil sie gdy wykonalem update windowsa z 7 na 10 (pelny format) niby jest internet, niby dziala google, youtube i inne website'y. Stwierdzilem ze windows 10 nie jest dla mnie, zrobilem  ponownie pelny format bo i tak na nim nic nie bylo oprocz cs'a i pakietu Adobe- wrocilem na win 7.

Ponownie zainstalowalem wszystko co konieczne, internet dziala, strony laduje... ale kurde jak wchdoze w cs'a, discorda, ts3 lub jakas inna aplikacje ktora wewnetrznie wymaga dostepu do internetu to nie moze nawiazac polaczenia. Ktos ma jakies sugestie? co moze byc nie halo? podam wam kroki ktore podjalem zanim napisalem ten post, normalnie rece odpadaja:

1.backup danych z win 7 (materialy tam jakies dane etc)

2.instalacja win 10 (pelny format

3. jednak powrot do 7 (pelny format

4. instal sterownikow (wifi, gpu, jakies inne) + aplikacje; steam, chrome itp

5. pobralem cs, zainstalowalem go i znowu to samo, wywala blad o tym ze nie znajduje zadnego serwera steam. ---- cos blokuje siec?? 

6. kopanie w google ocb

7.przywracanie hosts w sys32

8.postawienie od nowa klienta dhcp

9.resoft routera wifi

10. proba pingowania prywatnego serwera, udana! (co prawda serwer NAS jest w LAN'ie wiec nie mialo to chyba sensu,)

11.kopanie info dalej> wylaczenie wszystkich uslug interentowych od win7 (firewalle,blokady,itp)

12.dalej to samo, pisze post bo brakuje mi pomyslow.

w zalaczniku wysylam wam screen z speedtestu, co dziwne.... laczenie sie z serwerem posrednio przez aplikacje typu chrome skutkuje sukcesem?? 

Licze na pomoc i komentarze, a ja ide kopac google dalej. 

Untitled.png

Widzę ze przez wifi próbujesz. No to spróbuj odpalić konsole i wpisać ipconfig /release a później ipconfig /renew

i jeszcze jedno pytanie czy bawiłeś się w configu routera coś? 

W routerze jedyne co robiłem to klonowałem mac adres,

co do konsoli i ipconfig, robiłem, nie pomogło...

Ale! Wszedłem na,  https://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/   i wpisałem porty z których korzysta steam, są to porty 27000-27100

Ku mojemu zdziwieniu wszystkie te porty są zamknięte, także dostawca internetu musiał je zamknąć dla mojego ip,

pograne :v