Zaloguj się, aby obserwować  
LaureNek

LaureN Podanie

12 postów w tym temacie

1. Imię: Dawid

2. Wiek:  26

3. Jak często i ile czasu możesz poświęcić w celu oglądania dem: Jestem w stanie poświęcić tyle czasu na ile jest to potrzebne by zmieścić się we 24 godzinach. 

4. Dlaczego chcesz rozpisywać demka: Chciałbym zająć się tym stanowiskiem ze względu na to, iż według mnie jestem w stanie konkretnie opisać dane sytuacje na demku. 

5. Doświadczenie: Gram na tych serwerach już spory czas. Początkowo zwykły szary gracz, później admin na serwerze Areny a na końcu opiekun tegoż samego serwera. Dane też mi było piastować role admina na serwerze DD2. Posiadam sporadyczne, lecz szczegółowo rozpisane demka na tym forum które były głównym kluczem by wydać werdykt na danego podejrzanego :)

6. Coś o sobie: Ogólnie każdy ze starych wyjadaczy mnie zna, więc nie będę się rozpisywał jakoś szczegółowo lecz dla tych którzy są tu krótko mogę napisać że pracuje aktualnie jako pracownik budowlany po 9 godzin od poniedziałku do piątku a w soboty po 7 godzin :D W wolnych chwilach a raczej po ciężkim dniu pracy trenuje brazylijskie ju-jitsu (BJJ), trenuje oraz gram w piłkę nożną w drużynie amatorskiej którą także prowadzi mój szefo. W cs gram już naprawdę długo bo początki sięgają 6 klasy szkoły podstawowej ( 1,6 cs). Od 2014, przypada to na grudzień za namową kumpla kupiłem cs go i tak gram do dzisiaj. Najwyższą range jaką udało mi się wbić to oczywiście GLobal Elite którą skrupulatnie udaje mi się utrzymywać po dziś dzień :) 

Zaakceptowalbym od razu lecz poczekamy na opinie innych ja jestem na TAK bo dobrze opisujesz demka i nie raz to juz pokazales ;)

Miałem okazje pograć i pogadać chwile z laurenem, same +. na tak... to jedyne co moge stwierdzić. Pozdrawiam ;)

Tak

Raczej komentarz jest zbędny, bo nadaje się w 100%, no ale niech będzie xD

+ Wiek 

+ Doświadczenie 

+ Wszystko :D

Jestem na Tak. Odpowiedzialny i potrafi rozpisywać demka więc będzie idealny tutaj :D 

Podanie zostało zaakceptowane.
Gratulacje!

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

zamek.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować