Wheatley

Unban Wheatley

26 postów w tym temacie

NICK: Wheatley

STEAM_ID: STEAM_1:1:6974399

MAPA: de_dust2 

KIEDY OTRZYMAŁEM BANA: 09-12-17 18:55

COŚ OD SIEBIE: Według mnie kompletnie niezasłużony ban za rzekomy auto bhop, nawet brak jakichkolwiek ostrzeżeń od strony admina banującego. Tyle czasu gram na serwerze bez żadnych problemów a tu takie coś, szkoda.

6 minut temu, Wheatley napisał:

bana otrzymales za skrypt/auto bh ewidentnie bylo widac jak skaczesz + mowilem dobry tydzien temu 6 razy ze za to jest ban :) mam demko opisywac specjalnie ?

edit idac twoim tokiem myslenia mam typowi ze spinbotem dawac ostrzezenie i banowac pozniej?

Bardzo proszę abyś rozpisał demko oraz wszystkim wytłumaczył jak rozróżnić skrypt na bhopa od kogoś kto potrafi skakać.

2 minuty temu, Wheatley napisał:

Bardzo proszę abyś rozpisał demko oraz wszystkim wytłumaczył jak rozróżnić skrypt na bhopa od kogoś kto potrafi skakać.

skonczy sie mapa tylko pobiore :)

Jestem bardzo ciekawy jak można odróznic skrypt od robienia bhop'a na scrolu, backstab może nagrasz jakiś poradnik dla adminów ;)

Pokeballl, myślę że narazie ugryź się za język co do tego bo jeszcze nie masz dowodów. Moim zdaniem to było dosyć widoczne o auto bh, ale jak mówisz może poprostu za duzo na scrollu jeździł xD.

/Mariuszek

Wheatley abh??? Za niego dam sobie rękę uciąć albo nawet i dwie, tak jak napisał Pokuś, tego praktycznie nie da się odróżnić

ja bym odroznil ale to inna sprawa ; D idzcie na moj watek moze jeszcze pogram 

11 minutes ago, 7777777 said:

Wheatley abh??? Za niego dam sobie rękę uciąć albo nawet i dwie, tak jak napisał Pokuś, tego praktycznie nie da się odróżnić

Za Frozena za stacha  za lemona za każdego bym dał rękę se uciąć :) haha. Nic nie znaczące słowa seven więc pozwólcie zobaczyć mi mecz Chelsea w LM  i spróbuje  po meczu coś zobaczyć :)

Jak dla mnie UB. Obejrzałem demko i nic nie zauważyłem, oprócz tych 2-3 bh udanych póżniej znowu nie udane itd...

Demko z godziny 19:32 :)

runda 13

22:08 zaczyna sie skakanie :) i leci niczym adam malysz 29 skokow pod rzad scroll?

wrzuc chociaż na yt żeby każdy mógł sb na legalu obejrzeć, tak srednio rozpisane bym powiedział 

1 minutę temu, Pokeballl napisał:

wrzuc chociaż na yt żeby każdy mógł sb na legalu obejrzeć, tak srednio rozpisane bym powiedział 

masz godzine demka pobierz zobacz :) 

tez chce obejrzec to demko, 

1 minutę temu, Prison napisał:

tez chce obejrzec to demko, 

sciagnij i zobacz logiczne

Backi, daj chociaż rundę... Nikt nie będzie specjalnie szukać  ... Poza tym jak ktoś złapie rytm to mu dosyć długie bh wyjdzie... Więc nie udzielajcie się tu więcej i dajcie sobie czasu aż Lauren zobaczy demko i powie coś o nim.

Obejrzałem demko łącznie z akcją za którą eszesz dostał bana i nadal twierdzę że te bany są kompletnie bezpodstawne,
ponieważ to jest zwykłe skakanie na scrollu i tam nie ma żadnych wspomagaczy.
Warto także zwrócić uwagę na reakcję graczy, którzy niestety bez skutku próbowali wytłumaczyć jak absurdalny jest to ban i na czym polegają skrypty na bhopa :)

1 minutę temu, Daniel$on.! napisał:

Backi, daj chociaż rundę... Nikt nie będzie specjalnie szukać  ... Poza tym jak ktoś złapie rytm to mu dosyć długie bh wyjdzie... Więc nie udzielajcie się tu więcej i dajcie sobie czasu aż Lauren zobaczy demko i powie coś o nim.

napisalem? 

35 minut temu, BACKSTAB napisał:

Demko z godziny 19:32 :)

runda 13

22:08 zaczyna sie skakanie :) i leci niczym adam malysz 29 skokow pod rzad scroll?

Hmmm no naprawdę rozpisane demko . może jakiś filmik ? Aktualnie jestem na fonie i nie mam jak sprawdzić ...

Przed chwilą, Daniel$on.! napisał:

Hmmm no naprawdę rozpisane demko . może jakiś filmik ? Aktualnie jestem na fonie i nie mam jak sprawdzić ...

nie mam programu nie moja wina bedziesz na kompie zobaczysz demko tak? chyba nie musze nagrywac tego 

Zaraz i ty dostaniesz kare za bezsensowne spamowanie. 

Odbanowany :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.