Zaloguj się, aby obserwować  
nexus

Przeprosiny i wyjaśnienie spraw.

8 postów w tym temacie

Witam, po powrocie na GP trzeba wytłumaczyć parę spraw i przeprosić parę osób :(

Więc tak

@Mariusze[Ł] po paru skargach zmienił podejście do mnie ;/ W końcu prawie doszło do mojej  degradacji ale papa zobaczył demko i uratował mi dupę (Dziękuję.) 

@EzZi Podobnie jak u Mariusza. 

@LaureNek Od początku złe podejście nie mam pojęcia dlaczego proszę o wyjaśnienie na Steam. 

@Pony Po degradacji pozmieniało się, usunęłas mnie z Steam, nie mam pojęcia czy DziQu coś ci nagadał ale też można wyjaśnić na Steam :)

@x.muosy Po tym wszystkim nie zerwał kontaktu pomagał mi na początku, najwięcej czasu graliśmy razem, Dziękuje. 

@MaxPayne91 Podobnie u muosiego dobra znajomość :)

@Papa Emeritus III JEDYNY mnie rozumiał wszystko co lezalo mi na sercu w sprawie GP wysłuchał jeśli miał czas zrobił wszystko :)

Najbadziej tobie dziękuję :)

Więc jeszcze przeprosiny mi pozostały. 

Otóż najbardziej chciałem przeprosić Mariusza, mimo że miał do mnie złe podejście wytrzymał moje głupie zagrywki, zabawy itd. 

Mimo tego pod koniec zachowałem się nie fer. 

Lauren, Chyba mielismy spinę do końca nie mam pojęcia więc czekam na wyjaśnienie. 

Nie chcę wracać do adminowania itd chciałem odzyskać szacunek, chcoiaz spróbować i tak czuję się odważnie pisząc tutaj na forum co ponad 1 tys osób może zobaczyć. 

Ja myślę że to tyle co dodać mogę to edytuje czekam na wypowiedzi. 

Proszę się nie wypowiadać jeśli nie znacie sytuacji lub są nowi :)

No i ponownie cześć :)

Bonzo ? :D Nie wiem czy spina czy nie ale powiedziałeś coś o Boguszowicach na AWP więc cie ostrzegłem bo tez jestem z Rybnika i spotkać Cie nie było by mi ciężko :) Także witaj ponownie i nie kozacz :)

1 minutę temu, LaureNek napisał:

Bonzo ? :D Nie wiem czy spina czy nie ale powiedziałeś coś o Boguszowicach na AWP więc cie ostrzegłem bo tez jestem z Rybnika i spotkać Cie nie było by mi ciężko :) Także witaj ponownie i nie kozacz :)

Tak, Bonzo. 

Dziękuję że się wypowiedziałes :)

Nie mam zamiaru kozaczyć. 

Gram spokojnie da się wytrzymać :)

xDDD co mi mógł nagadac, skoro widziałam to i owo na własne oczy xD

A co do usunięcia - po co mam trzymać w znajomych kogoś, z kim nie piszę/gram :)

https://www.kwestiasmaku.com/przepis/schab-gotowany-w-sosie-z-suszonymi-pomidorami

Se dziś zrobiłem ten schabik, w chuj dobry i romantyczny. Mogę polecić w chuj oceniam na 9.5/10 mi tam smakowało ale zróbcie sami i powiedzcie co myślicie kurwa.

Pozdrawiam i polecam,

Jakiś pedał.

@nexus możesz wracać tam gdzie byłeś - lataj dalej tak :) y0 [ja wytrzymam głupie jakieś teksty itp ale skakanie z sieci do sieci - kolego szanujmy się ]

14 godzin temu, Mariusze[Ł] napisał:

@nexus możesz wracać tam gdzie byłeś - lataj dalej tak :) y0 [ja wytrzymam głupie jakieś teksty itp ale skakanie z sieci do sieci - kolego szanujmy się ]

Dobrze wiedziałeś dlaczego poszedłem i nie grałem ale wróciłem pograć i przy okazji chcę wyjaśnić sytuację. (Chciałem wyjaśnić na Steam ale no cóż wiesz jak jest ) 

@nexus Wybacz ale nie będę tego komentować.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować